لطفا صبر کنید
اسلایدر

                            

آیا تابحال به این موضوع فکر کرده اید که پس از رزرو غرفه برای برپایی نمایشگاه چه مسیری را طی می نمایید ؟ چه زمانی را برای نیازهایتان باید صرف نمایید ؟ کاتالوگ ، بروشور و اوراق تبلیغاتی خود را چگونه تهیه نمایید ؟ برای ساخت غرفه با چه گروهی مشاوره نمایید ؟ برای سفارش سازه های نمایشگاهی به کجا مراجعه نمایید ؟ اگر نمایشگاه شما در شهر دیگری باشد تجهیزات و سازه ها را به چه صورت به آنجا انتقال دهید ؟ چه مکانی را برای اسکان  رزرو نمایید و هزاران سئوال و دغدغه ای که بعد از رزرو غرفه با آن مواجه می شوید . این مجموعه بعد از مدتها تحقیق ، امکان سنجی وبرگزاری جلسات متعدد در این رابطه در سال 1392 موفق به برپایی کارگروه ویژه نمایشگاه  با نام سرویس طلایی نمایشگاه (Gold Expo Services)گردید .
این تیم ریز بینانه ترین جزئیات را نیز در رابطه با برگزاری نمایشگاه به شما ارائه می دهد که شامل خدماتی به شرح ذیل می باشد :

رزرو هتل برای هئیت شرکت کننده
اکیپ خوش آمدگویی و استقبال از هیئت شرکت کننده
گشت در شهر در روز آغازین ورود
ترانسفر هئیت شرکت کننده در طول مدت نمایشگاه
جمع آوری سازه های و ابزارها در روز پایانی و ارسال آن

بـاشـکـوه ، مطمئـن ، خـاطـره انـگیـز

لطفا صبر کنید
لطفا صبر کنید
خط جدا کننده
مشتریان
All right reserved by bitgraphic.ir    Powered by AtinWeb
راست
اسلایدر
چپ
کانون تبلیغات و گرافیک بیت خود را یک شرکت تبلیغاتی نمی‌داند ماموریت اصلی و بنیادی ما ارائه‌ راه‌حل‌های مقرون بصرفه و موثر برای تحقق اهداف مشتریان در زمینه‌هایی مانند افزایش فروش، سهم بازار، معرفی محصول جدید ، توسعه‌ی برند ، بازاریابی داخلی و توسعه بازار است تا هم پای مشتری در راستای رسیدن به این اهداف گام برداریم .

آدرس : مشهـد ،خیابان سناباد ، سناباد 61 ، پلاک 44 ، واحد 2

تلفن تماس :                    05138472289

تلفن همراه : 09154010034 - 09154010021