لطفا صبر کنید
اسلایدر

درباره ما :

بازاریابی و ارتباطات شامل مجموعه‌ای از فعالیت‌ها و تلاش‌ هاست که نقش کلیدی و موثری در رشد و توسعه سازمان‌ها و شرکت‌ها ایفا می‌کند . این مجموعه با نزدیک به یک دهه سابقه ، قادر است زنجیره کاملی از خدمات تبلیغات و مدیریت بازاریابی را به شرکت‌ها و سازمان‌ها ارائه دهد . این مجموعه مزیت‌های زیر را در عرصه‌ ‌بازاریابی و تبلیغات در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد :
تمرکز :
ماموریت اصلی و بنیادی این مجموعه ارائه راه‌حل‌های یکپارچه مقرون به ‌صرفه و بسیار موثر در زمینه تبلیغات و تحقق اهداف مشتریانش در زمینه‌هایی مانند افزایش فروش ، کسب سهم عمده بازار ، توسعه‌ برند ، بازاریابی داخلی و توسعه بازار است تا هم پای مشتری در راستای رسیدن به این اهداف گام بردارد .
هوشمندی :
اهداف و راهبردهای بازاریابی و فروش سـازمان شما در این مجموعه به برنامه‌های عملیـاتی یکپارچـه و دقیقی تبدیل می‌شوند که ضمن پوشش کلیه فعالیت‌های اجرایی مورد نیاز به شرکت امکان کنترل و تخصیص بهینه هزینه‌های بازاریابی و تبلیغات را می‌دهد .
ایده پردازی :
هسته‌ی مرکزی تبلیغات و بازاریابی موثر خلاقیت است . در اتاق ایده‌پردازی کانون تبلیغات و گرافیک بیت گروهی از متخصصان بازاریابی و طراحان زبده حضـور دارند که خلاقانه ‌ترین ایده‌ها را برای معرفی محصولات و خدمات مشتریان ارائه نمایند .
کیفیت خدمات :
این مجموعه تمام تلاش خود را می نماید تا مشتری در طول مسیر پروژه از طراحی تا اجرا تجربه مطلوبی در ارتباط با مجموعه بدسـت ‌آورد . مدیـران مشـتری در کـانون وظیـفه دارند کـلیه‌ هماهنگی‌های مورد نیاز بین کانون و مشتری را به ‌سرعت و با قابلیت اطمینان بالا تحت نظر داشته تا خدماتی با کیفیت برتر به مشتری ارائه دهند .

لطفا صبر کنید
لطفا صبر کنید
خط جدا کننده
مشتریان
All right reserved by bitgraphic.ir    Powered by AtinWeb
راست
اسلایدر
چپ
کانون تبلیغات و گرافیک بیت خود را یک شرکت تبلیغاتی نمی‌داند ماموریت اصلی و بنیادی ما ارائه‌ راه‌حل‌های مقرون بصرفه و موثر برای تحقق اهداف مشتریان در زمینه‌هایی مانند افزایش فروش، سهم بازار، معرفی محصول جدید ، توسعه‌ی برند ، بازاریابی داخلی و توسعه بازار است تا هم پای مشتری در راستای رسیدن به این اهداف گام برداریم .

آدرس : مشهـد ،خیابان سناباد ، سناباد 61 ، پلاک 44 ، واحد 2

تلفن تماس :                    05138472289

تلفن همراه : 09154010034 - 09154010021